МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Свято працівників лісу на Миколаївщині
2012-09-18

В перший місяць осені, коли спадає загроза лісових пожеж, знищення зелених насаджень шкідниками та хворобами, лісівники відмічають День працівника лісу.
На своє професійне свято лісівники Миколаївщини зібралися в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі, куди запросили керівництво області, начальників обласних управлінь, з якими безпосередньо співпрацюють, ветеранів та пенсіонерів лісового господарства, представників засобів масової інформації.
Заступник голови облдержадміністрації Ніколенко Г.Б., заступник голови обласної ради Пащенко В.В., начальники управлінь щиро привітали працівників лісової галузі області, побажали  всім здоров'я, щастя, наснаги та благополуччя.
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України Петро Миколайович Паламарюк в своїй доповіді добрими словами згадав колишнього начальника обласного управління, заслуженого лісівника України Андрія Андрійовича Сірика, який в травні цього року передчасно пішов із життя, а також підбив підсумки за минулий рік, відзначивши, що в області за рік посаджено 1,8 тис.га нових лісів, 12,4 тис.га молодих лісів незабаром буде переведено до категорії природоохоронних. В жовтні цього року планується створити  ще 190 га захисних протиерозійних зелених насаджень за кошти цільового обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
На території області лісівниками  створено 5 музеїв лісництв, 14 зоокуточків, 30 дендропарків, 235 місць відпочинку та 13 екологічних маршрутів, де можна знайти для себе багато цікавого.
Організовано санітарно-оздоровчі заходи на площі 809 га.
До роботи в лісгоспах залучаються шкільні лісництва, де лісівники навчають молоде покоління бережного відношення до рослинного та тваринного світу. В поточному році школярами виготовлено та розвішано 2690 шпаківень та синичників, за кращі роботи дітей нагороджено подарунками.
За 8 місяців поточного року державними підприємствами області реалізовано продукції на 5,4 млн. грн. В подальшому  за ці кошти будуть створюватися  нові ліси.
Протягом спекотного літа на території державного лісового фонду виникло 9 пожеж, завдяки налагодженій роботі лісівників, працівників територіального управління МНС, правоохоронних органів їх вчасно вдалося погасити.
За багатьма показниками лісівники області посідають почесні місця не тільки серед степових областей, але й в Україні.
За високий професіоналізм і особистий внесок в розвиток та підвищення лісогосподарського виробництва відзначено передових працівників та вручено їм заслужені нагороди від голови Державного агентства лісових ресурсів, Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради, територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА.
Для працівників лісової галузі області артисти Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру створили святкову атмосферу, даруючи чудові мелодичні пісні та запальні танці.
А попереду лісівників чекає повсякденна клопітка робота з вирощування,  збереження та примноження зелених насаджень в області.

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua