МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Повернулися зі змагань бадьорими і натхненними
2012-09-12

       Минулими  вихідними на спортивних майданчиках Очакова та місцевої бази відпочинку «Золотий пляж», що на Чорноморській косі, пройшла чергова обласна спартакіада  лісівників.  Працівники дев’яти лісогосподарських підприємств Миколаївщини і команда спеціалістів галузевого облуправління  на чолі з начальником  П.М.Паламарюком  взяли участь у  семи видах спорту – армрестлінгу, гирьовому спорті, міні-футболі, волейболі, стрільбі, тенісі, перетягуванні канату. У  таких видах змагань, як волейбол і теніс - були представлені чоловічі та жіночі команди.
На спортивні змагання до лісівників завітали голова ЦК  профспілки працівників лісового господарства України  Степан Йосипович Кривов’язий та голова Очаківської районної ради Олександр Іванович Борщевський. Кожен із них зичив учасникам спартакіади успіхів, волі до перемоги  та  трудових звершень. Столичний гість теж узяв у руки пневматичну гвинтівку та продемонстрував неабияку майстерність  у стрільбі. Тож Степану Йосиповичу теж по завершенні змагань було вручено заохочувальний приз.
У цілому ж кожна з десяти команд  продемонструвала хорошу фізичну підготовку.
І все ж найбільше залікових очок своїй команді принесли працівники Баштанського лісгоспу, які виявилися найсильнішими  у гирьовому спорті,  перетягуванні канату. Вони ж показали  високий клас гри  на футбольному  (чоловіки) та волейбольному майданчиках  (жінки). Тож у загальному підсумку  перемога дісталася баштанцям,  друге місце в обласних змаганнях лісівників вибороли врадіївці, третє призове місце дісталося команді  облуправління.
Програма спартакіади передбачала й  розважальну  програму, родзинкою якої  став конкурс на кращий, оригінальний номер художньої самодіяльності.  Кожен з десяти учасників продемонстрував свій талант і зривав бурхливі оплески вдячних глядачів-колег. Мабуть, надовго запам’ятаються виступи аматорів  Миколаївського та Беренегуватського лісгоспів – місцевої Вірки  Сердючки  та читця гуморесок. А ще здивував усіх своїм голосом  фахівець управління Геннадій Анатолійович Бойко,  який  акапельно виконав зворушливу українську народну пісню «Рідна мати моя».
Тож  лісівники повернулися зі змагань бадьорими, натхненними на нові корисні справи – і для себе, і для людей, і для довкілля.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua