МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2020-06-03
Парламент ухвалив зміни до законодавства щодо започаткування національної інвентаризації лісів...далі
2020-06-01
Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок...далі
2020-05-25
Антикризовою програмою Уряду заплановано створення додатково 2,5 тис. робочих місць у лісовій галузі...далі
2020-05-20
Всі ділянки суцільних зрубів відновлюють молодим лісом, - Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький...далі
2020-05-15
Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%...далі
2020-05-13
У пілотному проекті Держлісагентства «Ліс у смартфоні» з’явилася нова функція – Класи пожежної небезпеки...далі
2020-05-08
Привітання до 9 травня...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Організований відпочинок на Кінбурні
2012-08-03

З настанням тепла все більше бажаючих відвідати ліс, щоб подихати чистим повітрям, поспілкуватися з його неповторним тваринним і рослинним світом. Для організованого відпочинку, аби не допустити виникнення лісових пожеж, які часто-густо трапляються з вини людини – через непогашені недопалки, вогнища тощо, – облаштовують лісівники рекреаційні місця. На них є урни, столи, лавки, мангали. За бажанням відпочивальників нададуть лісівники й дрова для приготування шашлику чи інших страв.  
Звісно, такі послуги платні, і виручені кошти йдуть на збір та вивезення сміття з пунктів рекреації, інші потреби лісових господарств, діяльність яких спрямована на охорону лісів, їх збереження та створення нових зелених масивів. Найбільш активно відвідують туристи та відпочиваючі рекреаційні місця на узбережжі Чорного моря, тому надходження від їх відвідування в цій зоні минулого року склали 65 тис. грн.  Усього ж надання послуг з відпочинку для відвідувачів на всіх територіях (у місцях відпочинку вздовж лиманів, на лісівничо-просвітницьких стежках, на пляжах, у парках, дендропарках, звіринцю, на причалі, автомобільних і туристських стоянках) принесло 2011 року дохід «Очаківському лісомисливському господарству» в розмірі 170 тис. грн.  
Неабиякий інтерес у відпочивальників  викликає міні-зоопарк, розташований на території Кінбурнського лісництва. Тут кожен відвідувач має можливість тісно поспілкуватися з представниками дикої фауни – верблюдом, єнотоподібним  собакою, страусами та іншими видами птахів. Очаківське лісомисливське господарство створило мешканцям звіринцю добрі умови, наближені до природних, тож завдяки цьому забезпечується окупність міні-зоопарку. Лісгосп отримує добрий приплід. Так, реалізація зі звіринцю з минулого сезону диких кабанів, муфлонів, страусів, фазанів, павичів принесла  ДП «Очаківське ЛМГ» 20 тис. грн. Ці кошти спрямували на утримання міні-зоопарку як об’єкту лісівнично-екологічної просвіти.
Багато є охочих сфотографуватися на згадку на фоні оригінально оформлених  куточків центральної садиби Очаківського лісгоспу – цілі фото-сесії тут роблять під час весільних церемоній наречені та їхні гості. І самим працівникам контори лісомисливського господарства приємно працювати в умовах, сприятливих для продуктивної праці.

А. Акімова.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2020 Mikolaivlis.gov.ua