МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-04-24
Збережімо наші ліси від пожеж!...далі
2018-04-17
Увага!...далі
2018-04-13
У Парламенті зареєстровано законопроекти, які закладають основи для реформування лісової галузі, - Володимир Бондар...далі
2018-04-09
Колегія...далі
2018-04-05
Законопроект №8125 унеможливлює передачу лісів у концесію...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
ЛІСІВНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА I ПІВРІЧЧЯ
2009-07-28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 липня під головуванням начальника управління П.М.Паламарюка відбулося засідання колегії Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства. На порядок денний були винесені питання про підсумки фінансово-господарської діяльності лісогосподарських підприємств за 1-е півріччя 2009 року; про стан підготовки молодих спеціалістів; про стан охорони лісів від пожеж у поточному році. На нараді керівників державних підприємств лісової галузі області був присутній заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В.І.Топіха. У своєму виступі Валерій Іванович подякував лісівникам за їхню нелегку повсякденну працю, адже, за його словами, на сьогодні лісомисливське відомство – одна з небагатьох структур області, в якій діє чітко налагоджений механізм, про   роботу якого знають не лише в Миколаївській області, а й за її межами. Представник місцевої влади акцентував увагу присутніх на тому, щоб лісівники  активніше відстоювали свої позиції  в питаннях відповідальності за стан  рукотворних насаджень – лісів та лісосмуг унаслідок самовільних вирубувань, сільськогосподарських випалювань  тощо. В.І.Топіха наголосив: лісівники саджають, вирощують та оберігають ліс, а відповідні державні служби зобов’язані виявляти та притягувати до відповідальності  тих, з чиєї вини  спалахують лісові пожежі, в результаті чого  лісовому господарству, а отже – державі завдаються збитки, і передусім від цього страждає навколишнє середовище. Якщо ж лісова охорона задіюється для гасіння лісових пожеж за межами території держлісфонду, підкреслив заступник голови облдержадміністрації, управління лісомисливських господарств має виставляти рахунки за надані послуги, оскільки держава не повинна  розплачуватися за чиюсь халатність та недбалість.   
Після розгляду всіх питань порядку денного  керівники держлісгоспів – переможців виробничого змагання за 6 минулих місяців поточного року – отримали почесні грамоти. Серед дев’яти держпідприємств  управління на першу позицію за всіма показниками вийшло ДП «»Вознесенське лісове господарство» (в.о.директора І.Г.Ярова), друге місце посіло ДП «Врадіївське ЛГ» (директор В.Ф.Мироненко),  на третю сходинку піднялося  ДП «Баштанське ЛГ» (директор В.М.Гайдаш).

Привітавши лідерів змагання з хорошими виробничими показниками, начальник управління Петро Миколайович заслухав кожного з керівників тих підприємств, показники яких виявилися найнижчими. Директори лісгоспів намітили ряд заходів для покращання показників роботи своїх колективів і отримали ряд рекомендацій для оперативного вирішення нагальних питань, зокрема щодо заготівлі насіння, його обробки, підготовки грунту під майбутню посадку, належного та вчасного ремонту техніки та введення в дію зрошувальних систем тощо.
Алла АКІМОВА
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.gov.ua