МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Вимагають несправедливості
2012-06-13

Наприкінці травня цього року в миколаївських ЗМІ поширено інформацію про мітинг, проведений під стінами Миколаївської облдержадміністрації мисливцями області. Одне з повідомлень про цей захід  вийшло в обласній газеті «Южная правда» за № 57 від 26 травня під назвою «Требуют справедливости». З огляду на це Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства надає свої роз’яснення причин конфлікту сторін.
Акція організована керівниками обласної організацій УТМР з метою примусити обласну раду та адміністрацію незаконно (в порушення ст. 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання») надати їм мисливські угіддя без погодження із землекористувачами і землевласниками. Бездіяльність керівників обласної і окремих районних організацій УТМР призвела до того, що за останні роки робота з кожним землекористувачем щодо погодження надання угідь не проведена. Не надавши ніяких гарантій землекористувачу щодо збереження угідь, відшкодування збитків від потрав, витоптування, вочевидь,  неможливо отримати в безплатне користування чужі володіння.
 Незважаючи на приписи прокуратури та органів виконавчої влади з питань мисливського господарства,  в частині районних організацій УТМР не проведено  роботу з приведення правовстановлюючих документів мисливських господарств у відповідність до ст. 80 глави 7 Цивільного Кодексу України, тобто до створення юридичних осіб в УТМР, а це не дозволить закріпити за ними навіть погоджені угіддя.
Для дієвого контролю за мисливськими користувачами нашому управлінню було б зручно, щоб обласна рада закріпила ці угіддя за УТМР. Та відсутність до 01.02.2012 р. належних документів від УТМР призвела до того, що ми змушені подати клопотання на закріплення цих угідь за будь-якими юридичними особами мисливського профілю, котрі погодили зазначене виділення угідь (у тому числі ТОВ «Придністровське 777»). Бо лише на закріплених угіддях можна буде мисливцям УТМР полювати. Вимоги, висунуті на зазначеній акції, ні обласна рада, ні облдержадміністрація, тим більше ні начальник Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, ні будь-хто інший, призначений на цю посаду, не зможуть виконати, бо це буде порушенням законодавства.
У той час, як одні райорганізації УТМР бездіють, але протестують, то Кривоозерська, Первомайська, Доманівська, Березанська, Арбузинська, Єланецька, Снігурівська райорганізації УТМР  створили мисливські господарства або громадські об’єднання, і вже згідно з їхніми документами, погодженими із  землекористувачами, підготовлені проекти рішень, які  погоджуються в облдержадміністрації та комісіях обласної ради. Ще від трьох організацій УТМР очікуються документи.  
Не відповідає дійсності в статті  звинувачення на адресу нашого управління щодо порушення законодавства.
З приводу подовження дії рішення Миколаївської обласної ради від 30.05.1997 р.  № 3, яке було чинним до 30 травня 2012 року, інформуємо, що воно втратило свою юридичну силу, оскільки 15 років, на які надавались угіддя, минули. Замість незаконних протестів УТМР необхідно терміново зареєструватися як юридичні особи в районах і надати погоджені матеріали для закріплення угідь за юридичними особами. Отож звинувачення мітингувальників безпідставні та несправедливі.  

А.ГУРКО, перший заступник начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua