МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
ДОСВІД ДУБЕНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ВИВЧАЄ ВСЯ УКРАЇНА
2012-06-12

До кінця року єдина системи електронного обліку деревини запрацює в усіх лісогосподарських підприємствах країни, повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець під час робочої поїздки на Рівненщину. У підсумку це дасть змогу значно економити фінансові ресурси за рахунок оптимізації робочих процесів, ефективніше боротися з незаконними рубками, а українська деревина відповідатиме вимогам ЄС, які з наступного року будуть жорсткішими.
Як ця система практично працює на ДП «Дубенський лісгосп» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства,  приїхали подивитися та запозичити досвід керівники обласних управлінь з усієї України, а також директори тих лісгоспів, які першими впроваджують цей метод.

  • Найкращі світові здобутки ми використовуємо в Україні, запроваджуючи систему електронного обліку деревини. У результаті, за рахунок зекономлених коштів зможемо збільшувати площі лісових насаджень, купувати нову техніку, займатися розвитком лісової інфраструктури, - наголосив Віктор Сівець.

Особливості роботи цієї системи, зв’язок і контроль на різних етапах продемонстрував директор ДП «Дубенський лісгосп» Олег Юркевич. Отож, на лісосіці на кожну колодку набивається бірка, яка містить дані про її діаметр, ґатунок та довжину. Ці дані зчитуються спеціальним сканером і автоматично потрапляють у базу даних лісгоспу. Відповідно весь подальший рух цієї деревини контролюється єдиною системою.

  • Серед іншого, запровадження електронного обліку деревини збільшує індивідуальну відповідальність. Звісно ж, що підвищення вимог до наших працівників відповідно і стимулюється в оплаті праці, - додав Олег Юркевич.

Запровадження електронного методу обліку деревини практично унеможливить незаконні рубки, а отже сприятиме легалізації роботи незаконних пилорам, - додав начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Грицайчук.
Сподівається на це й перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Анатолій Юхименко.

  • Для нас електронний облік деревини надзвичайно важливий, тому ми просимо вас чимшвидше його запровадити всюди, аби мати можливість навести лад із незаконними рубками та пилорамами, - додав він.

Голова Держлісагентства Віктор Сівець наголосив, що якість роботи пілотних лісгоспів, які впроваджують новий метод електронного обліку деревини, буде на особливому контролі з його боку. Відтак і такі семінари-наради стануть регулярними.

Прес-служба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua