МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Будьте нашими помічниками!
2012-05-11

З такими словами звернувся начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П. Паламарюк до мешканців та гостей Миколаївщини, закликаючи всіх небайдужих громадян бути захисниками природи та насаджень, створених руками лісівників. Про вирощування лісових культур у нашому степовому регіоні, результати проведення весняних саджальних робіт, готовність лісогосподарських підприємств області до пожежонебезпечного періоду, стан ведення мисливського господарства та роботу щодо запобігання проявам корупції в лісовій галузі розповів представникам засобів масової інформації керівник лісового відомства області після завершення чергового засідання галузевої колегії, на якій безпосередньо й були розглянуті перелічені питання.
Начальник управління підкреслив, що з перших днів року в кожному лісгоспі розпочинається робота з підготовки техніки, інвентарю до саджальних робіт, а також виконання заходів протипожежної безпеки в лісах, у тому числі й проведення рубок. Перелічені заходи виконано на 100 відсотків, реалізація ж послуг на лісогосподарських підприємствах, порівняно з відповідним періодом минулого року, склала 105 відсотків.
Дуже добре спрацювала державна лісова охорона – на сьогодні виявлено лише 26 випадків незаконної вирубки насаджень, у результаті чого вивезено з лісу 4 кубометри деревини. По Україні це є найкращим результатом щодо охорони лісів від несанкціонованих вирубувань. Непоганим є й показник – 153 протоколи про порушення правил полювання в угіддях області: порівняно з минулим роком ця кількість помітно зменшилася і водночас вона засвідчує про належний контроль за веденням мисливського господарства на території Миколаївщини. 30 травня спливає термін оренди мисливських угідь всіма їхніми користувачами. Тож на засіданні ще раз увагу присутніх було звернуто на необхідності ретельної роботи щодо підготовки до передачі угідь новим господарникам. Керівники усіх 9 держпідприємств, мисливствознавці всіх адміністративних районів мають уважно вивчити подані на затвердження бізнес-плани щодо захисту та відтворення мисливської фауни і привести всю документацію у відповідність до чинного законодавства.
На сьогодні в лісовій галузі області не зафіксовано жодного випадку корупційних діянь. Запорукою цього є належна робота юридичної служби управління. Тож і надалі фахівці управління надаватимуть допомогу підвідомчим структурним підрозділам у приведенні всієї документації до вимог чинного законодавства та вестимуть жорсткий контроль у галузі з метою недопущення корупції.
Весняну лісокультурну кампанію в нашій області завершено 25 квітня. І це є найкращим результатом по Україні серед південних областей. Цього року, у тому числі й за участі громадськості, на території Миколаївщини створено 1712 га нових захисних насаджень. У цьому є внесок і школярів та представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій,  засобів масової інформації, які були активними учасниками всіх заходів, що організовувалися лісівниками в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках».
Колегія підбила підсумки діяльності лісогосподарських підприємств області протягом першого кварталу. Найкращі показники у виробничому змаганні показали колективи Врадіївського лісгоспу (1-е місце, директор –
В. Мироненко), Баштанського (2-е місце, директор –  В. Гайдаш), Березнегуватського (3-є місце, директор – М. Полегкий).
По Україні з настанням тепла оголошено 5-й клас пожежної небезпеки. На Миколаївщині в державному лісовому фонді з початку року не допущено жодного випадку загорянь у зелених масивах, тож керівник обласного управління й  закликав усіх громадян бути друзями лісу, берегти те, що створено людськими руками, щоб було що передати наступним поколінням.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua