МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-06-25
Шановні колеги, ветерани лісової галузі, друзі!...далі
2018-06-25
Головне, щоб лісівники чули суспільство, а суспільство чуло лісівників, - Володимир Бондар на ІІІ Форумі місцевого розвитку ...далі
2018-06-21
Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже важливий для України, - Володимир Бондар...далі
2018-06-15
Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів...далі
2018-06-12
Триває надзвичайний рівень пожежної небезпеки!...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Аналіз роботи та вивчення досвіду
2009-06-11

Одне зі своїх виїзних засідань 4 червня колегія Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства провела на базі Очаківського лісництва ДП «Очаківське лісомисливське господарство». Учасники наради побачили по-сучасному обладнану контору, побували на господарчому дворі, де вишикувалася ґрунтообробна та інша техніка лісництва. За словами начальника облуправління лісового та мисливського господарства П.М. Паламарюка, в Очаківському лісгоспі стараються утримувати в належному стані все те, що вдалося раніше придбати й побудувати за час його керівництва цим лісомисливським господарством. Тепер головне, підкреслив начальник обласного відомства, в умовах економічної нестабільності не зупинятися на досягнутому.  Петро Миколайович звернув увагу присутніх на те, щоб такі, сприятливі для продуктивної праці умови  були створені в кожному лісовому господарстві, оскільки лісівники Миколаївщини цього заслуговують, адже навіть у кризовій для країни ситуації вони виконують доведені державою планові завдання щодо посадки лісу. Бракує техніки, не на все в лісництвах  вистачає коштів, але роботи в лісах не припиняються: цілодобово несуть службу охоронці зелених масивів, лісокультурниці обробляють плантації нещодавно висаджених сіянців. Деяким лісгоспам вдалося організувати штучне зрошення, тож вони вирощують садивний і < декоративний матеріал як для своїх потреб, так і для реалізації іншим лісокористувачам та власникам присадибних ділянок.

Під час перебування на території Очаківського лісництва учасникам виїзного засідання була надана можливість побачити зразки ландшафтного дизайну, теплиці, короби та побувати на розсаднику, де вирощують сіянці лісових культур, застосовуючи штучний полив. Тож присутні на нараді керівники й головні бухгалтери  державних лісових підприємств, розглянувши результати ревізії своєї роботи, одночасно ознайомилися з досвідом організації вирощування посадкового матеріалу в одному з найбільш ресурсних лісгоспів області. Після ретельного аналізу стану бухгалтерського обліку в галузі намічено заходи по усуненню недоліків, виявлених обласним управлінням КРУ. Попереду в кожного державного підприємства  багато роботи – розпочався спекотний, особливо напружений для лісівників пожежонебезпечний період, водночас, незважаючи на спеку, лісгоспи готують техніку і посадковий матеріал до осінньої лісосадивної компанії.

Прес-служба управління.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.gov.ua