МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
У живому куточку - поповнення
2009-03-31

Цього року вперше під егідою ООН з 16 по 22 березня проходив Світовий тиждень лісу, приурочений Всесвітньому дню лісівництва. В Україні в рамках цього тижня проводилися різноманітні заходи, спрямовані на вирішення глобальних проблем лісової галузі.
У лісах водиться велика кількість птахів і диких тварин. Стан зелених масивів впливає на умови їхнього життя, до того між збереженням диких тварин та збільшенням їхньої кількості і розширенням площ лісових насаджень є прямий зв'язок. Про збільшення популяції дикої фауни дбають і в нашому регіоні. Про це та плани лісівників області на найближчу перспективу поділився начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Паламарюк на зустрічі зі студентами Миколаївського комплексу Одеської національної юридичної академії. Вона відбулася минулого тижня на території закладу за ініціативи обласного товариства охорони природи в рамках акції «Збережемо тваринний світ Миколаївщини».
- Основним завданням діяльності миколаївських державних підприємств лісового господарства, - зауважив Петро Паламарюк, - є підвищення лісистості області до науково обґрунтованого рівня.

Для цього щорічно збільшуються обсяги посадки лісових культур, одночасно в необхідній кількості заготовлюється лісове насіння для подальшого вирощування садивного матеріалу. До державного лісового фонду приймаються землі реформованих сільськогосподарських підприємств для їх заліснення. Разом з тим лісівниками проводять профілактику недопущення лісових пожеж, заходи з охорони лісів від шкідників і хвороб. Великою мірою збереження тваринного світу, життя диких тварин, птахів залежать від контакту з людиною. На жаль, у нинішніх умовах це відбувається не на користь тваринного світу. Дуже часто зустріч з людиною для диких тварин стає фатальною. І тут на їхній захист стають лісники, єгері та мисливствознавці лісових і лісомисливських господарств. Працівники лісового господарства області проводять велику роботу, щоб поліпшити умови життя тварин і їх відтворення.
Так, протягом останнього року, підкреслив Петро Паламарюк, управлінням вжито заходів для збільшення кількості основних видів мисливських тварин. Взято під контроль добування зайця-русака, фазана та куріпки сірої. Останніх чотири роки обмежено полювання на фазана, що дало можливість значно підвищити його кількість в угіддях області. За 2007-2008 рр. підприємствами лісового господарства закуплено та випущено в природу 1000 голів фазана європейського.

Керівник лісового відомства області подякував викладачам, студентам за те, що запросили працівників лісової галузі на свій захід. Дуже приємно, зазначив Петро Паламарюк, що в закладі є куточок живої природи, де у просторих вольєрах мешкають фазан, родина павичів, білка. Це означає, що серця майбутніх юристів зігріває любов до оточуючого світу.
Тож управління, приєднавшись до акції, вирішило поповнити склад живого куточка вищого навчального закладу і подарувало студентам фазанів - півня та курочку, яких надали Вознесенський та Миколаївський лісгоспи. Вдячний директор комплексу Віктор Терентьєв висловив сподівання, що через певний час ця пара пернатих виведе діточок, і у вольєрі з’явиться численна родина фазанів.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua