МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Збережи ялинку
2012-01-04

Кожного року всі з нетерпінням чекають новорічних та різдвяних свят, головним атрибутом яких є прикрашена різнобарвними іграшками ялинка. Але вік цих зелених красунь значно коротший, ніж їх лісових сестер. Виконавши свою святкову місію, вони стають нікому не потрібними і опиняються на смітниках.
В грудні цього року Миколаївською обласною молодіжною громадською організацією «Екологічний правовий захист» було ініційоване проведення  природоохоронної акції «Збережи ялинку». І саме з метою збереження навколишнього середовища та пошуку альтернативи головному атрибуту новорічних свят у рамках цієї акції проведено конкурс на кращу святкову композицію.
Метою акції слугували наступні цілі: схилити школярів та їхніх батьків відмовитися від передсвяткового винищення хвойних дерев, показавши за допомогою агітаційної роботи та культурно-масових заходів шкідливі наслідки такого винищення. Акція спрямована не тільки на попередження рубки дерев, але й на формування екологічної культури молоді шляхом пропаганди заміни натуральної «лісової красуні» на штучну чи композицію з гілок та штучної сировини.
Конкурс передбачав такі номінації: зимовий букет з природного матеріалу, новорічна композиція з використанням гілок хвойних дерев, шишок та ялинкових прикрас, оригінальний виріб під гаслом “Непотрібним речам - нове життя!» та листівка-реклама про збереження хвойних дерев.
Журі визначило переможців і лауреатів конкурсу, яких урочисто нагородили грамотами та подарунками від організації, зокрема Баран Діану – робота «Збережи ліс», Римбалович Вікторію – робота «Новорічний віночок», Озерянського Ярослава –  робота «Сови не дрімають», Жук Ганну – робота «Ялинонька», Данчевського Євгена, Данчевського Анатолія, Богданову  Тетяну, Богославець Ірину – робота «Прийшла зима», Безніско Анну – робота «Новорічне вітання».
Тож для збереження лісових ресурсів землі давайте в майбутньому робити  новорічний подарунок нашій матусі природі й захищати ці чудові дерева, вибравши максимально зручну для себе альтернативу живій ялинці!

 

Андрій КУЗЮК, голова МОМГО «Екологічний правовий захист».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua