МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Інформація для реалізаторів та перевізників новорічних ялинок
2011-12-08

 З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах напередодні Новорічних свят згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 24.11.11 № 339-р  на території області діятимуть рейдові бригади, до складу яких введено працівників державної лісової охорони, представників органів внутрішніх справ, Мінприроди та місцевих органів виконавчої влади.
Реалізація новорічних ялинок цього року здійснюватиметься лише за наявності на кожному зрубаному дереві певного штрих-коду. Пластикові бирки зі штрих-кодами є в наявності на кожному державному підприємстві області, і всі запропоновані ними на продаж ялинки будуть промарковані.      
Інші лісокористувачі (підприємства системи АПК, військові лісгоспи, приватні підприємці), які заготовили чи придбали новорічні ялинки для реалізації, теж зобов’язані їх маркувати. Підприємства  системи АПК, військові лісгоспи замовлення на певну кількість бирок мають надіслати до  обласного управління лісового та мисливського господарства системи Держлісагентства. Ці замовники обов’язково мають зазначити свої реквізити  для складення договору та отримання рахунку. Обласне управління надає  інформацію до постачальника бирок, і після оплати здійснюється їх відвантаження.
Всі інші лісокористувачі для замовлення та придбання бирок звертаються безпосередньо до місцевих лісгоспів. На лісогосподарському підприємстві мають переконатися згідно з наданими документами, що лісокористувач є виробником ялинок. Відвантаживши бирки замовнику, працівник лісгоспу зобов’язаний проконтролювати встановлення бирок на продукцію виробника на місці вирощування ялинок та внести відповідну інформацію (про надану кількість бирок, їхні номери, номери договорів, дату видачі бирок з обов’язковою відміткою про перевірку маркування) до загального електронного реєстру. Ця інформація складається в день видачі та закріплення бирок на товарі лісокористувача.
Неточність даних, особливо номерів виданих бирок, матиме негативні наслідки під час перевірки походження ялинок при їх транспортуванні та в місцях реалізації. Виявлені факти розбіжності зазначених даних у супровідних документах та на бирках слугуватимуть підставою для здійснення відповідних адміністративних та інших правочинних заходів. При перевезенні новорічних ялинок у водія чи особи, яка супроводжує вантаж, повинні бути такі документи:
договір з лісовим господарством на купівлю новорічних ялинок;
видаткова накладна;
товарно-транспортна накладна, в якій перелічені всі номери бирок, що прикріплені на ялинках.
Для тих, хто бажає отримати інформацію щодо придбання ялин і сосен, у Миколаївському обласному управлінні лісового та мисливського господарства на період новорічної ялинкової кампанії відкрито «гарячу лінію» за телефоном: (0512) 46-00-23. У разі виявлення бажання з’ясувати законність встановленої на ялинці бирки телефонуйте за номером  044-285-47-76 або ж мобільним зв’язком за номером 236 (послуга платна). Також  така інформація буде доступна на сайті за адресою: http://www.2012.ukrlis.info  У разі, коли бирка не зареєстрована, з’явиться інформація «КОД НЕ ІСНУЄ».

 

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua