МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
На прес-конференції, що відбулася 28 листопада в УКРІНФОРМ, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець повідомив конкретні дані щодо діяльності підприємств галузі
2011-11-29

ПІДПРИЄМСТВА ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА У 2011 РОЦІ ПЕРЕРАХУЮТЬ ДО БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ 1,3 МЛРД. ГРН.
"У цьому році плануємо віддати в усі рівні бюджету 1 млрд. 300 млн. гривень. Ми практично є невеликим донором державного бюджету. Тому  усвідомлюємо, яка серйозна відповідальність на нас покладена перед країною", – наголосив Голова Держлісагентства  Віктор Сівець.
Також Віктор Сівець повідомив, що в лісогосподарських підприємствах Держлісагентства України обсяг виробництва продукції лісового господарства у фактичних цінах (без ПДВ) за січень-жовтень 2011 року склав 4 млрд. 169,9 млн. грн.

УКРАЇНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЦЬОГОРІЧ ПОБУДУВАЛИ ПОНАД 400 КМ ЛІСОВИХ ДОРІГ
Держлісагентством цьогоріч побудовано понад 400 км лісових доріг. Удвічі більше лісівники обіцяють побудувати і в наступному році. Це один із пріоритетів розвитку галузі на найближчу перспективу.
"Значення лісових шляхів переоцінити складно. Окрім того, що розвинена інфраструктура сприяє підвищенню економічних показників галузі завдяки вільному доступу до стиглої деревини, лісові "артерії" мають ще й протипожежне призначення. У випадку лісової пожежі фахівці безперешкодно зможуть дістатися до місць займання, що значно підвищить шанси вчасно ліквідувати пожежу", – зазначив Голова Держлісагентства Віктор Сівець.  
Окрім того, за його словами, лісові дороги мають ще й важливий соціальний фактор. Вони з'єднують віддалені населені пункти. Для їх будівництва необхідне відповідне сучасне обладнання. Саме тому лісогосподарські підприємства Держлісагентства поступово поновлюють дорожньо-будівельну техніку. "Цього року вперше на модернізацію технічного устаткування кошти в сумі 60 млн. грн. виділила держава. За результатами тендерних процедур Держлісагентство закупить 33 одиниці дорожньо-будівельної техніки. Лісогосподарські підприємства поповняться гусеничними екскаваторами JCB JS 220 з розміром ковша 1 кбм і додатковим планувальним ковшом, а також бульдозерами гусеничними Caterpillar D6N XL", - поінформував В.Сівець.
За його даними, придбану техніку отримали лісгоспи Рівненського, Житомирського, Закарпатського, Черкаського, Чернігівського, Сумського, Волинського й Київського обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВІДКРИТИХ АУКЦІОНІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ - НАЙДІЙОВІШИЙ СПОСІБ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Скасування прямих угод і запровадження відкритих аукціонів, за словами Голови Держлісагентства В.Сівця, є найефективнішим і найдійовішим способом забезпечення системного розвитку  галузі лісового господарства та унеможливлення економічних зловживань на будь-якому рівні.
"Результати попередніх аукціонів із продажу необробленої деревини і, зокрема, в четвертому кварталі року, що минає, підтверджують, що наше відомство в повному обсязі забезпечує виробничі потреби провідних деревообробних підприємств держави. Адже на всіх торгах поточного року не було реалізовано 100% представленої на продаж деревини", - констатує Голова Держлісагентства Віктор Сівець.
Так, за його даними, на загальні аукціони було виставлено 631,9 тис. куб. м, викуплено 539,2 тис. куб. м, що становить 85,3% від загальної кількості заготовленої деревини. А на спеціальних аукціонах деревообробникам було запропоновано 767,1 тис. куб. м, з яких фактично було реалізовано 695,9 тис. куб. м, що становить 90,7% від загальної кількості, виставленої на продаж.
У середньому на аукціонах ціну було піднято на 10-15% до 235 грн. за кубометр.
Нагадаємо, керівник Державного агентства лісових ресурсів Віктор Сівець та президент асоціації "Меблідеревпром" Сергій Сагаль підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.
Метою зазначеного документа є забезпечення розвитку лісового господарства, деревообробної, меблевої та целюлозно-паперової галузей  шляхом впровадження нових технологій виробництва. "Це надасть можливість поліпшити інвестиційний клімат у державі, забезпечить створення умов для повного використання наявних лісосировинних ресурсів для виготовлення кінцевої продукції вітчизняними підприємствами лісопромислового комплексу", - зазначив В.Сівець.

 

 

 

Прес-служба Держлісагентства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua