МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Відбулася офіційна зустріч представників Генеральної дирекції Державних лісів Республіка Польща з керівництвом Державного агентства лісових ресурсів України.
2011-10-12

Під час зустрічі Голова Держлісагентства Віктор Сівець та Генеральний інспектор державних лісів Польщі пан Конрад Грибовскі обговорили результати співпраці між лісівниками України і Польщі, окреслили спільні  плани та завдання на майбутнє.
За словами Голови Держлісагентства Віктора Сівця, за 9 місяців поточного року реалізація продукції підприємствами Держлісагентства збільшилася на 40%. Прибуток зріс на 1 мільярд гривень, порівняно з аналогічним періодом минуло року. «В наступному році Держлісагентство планує запозичити досвід польських колег та залучити до ведення лісового господарства приватні компанії. А саме - використовувати їх послуги під час будівництва лісових доріг та в лісозаготівлі, що дозволить наступного року збільшити дохід до 5 млрд. грн.»,  - наголосив Віктор Сівець.
У свою чергу, Генеральний інспектор державних лісів Польщі Конрад Грибовскі зазначив, що у лісівників Польщі та України спільні завдання. «Головне в професії лісівника - це турбота про лісові насадження наших країн. Ми добре знаємо, що державні кордони ніколи не були перешкодою для шкідників лісу, стихійних лих та лісових пожеж. Боротьба з цими негараздами є нашим спільним завданням, - повідомив Конрад Грабовскі. «Перспектива України – це входження в Євросоюз. і ми готові допомогти українським лісівникам адаптувати системи ведення лісового господарства до європейських стандартів», - наголосив Генеральний інспектор державних лісів Польщі.
Підсумовуючи результати зустрічі, Голова Держлісагентства Віктор Сівець зазначив, що лісівників України із задоволенням вивчать та використають досвід польських колег у будівництві розсадників для саджанців із закритою кореневою системою, у розвитку екологічного туризму та в організації рекреацій.

Довідково: З 10 по 14 жовтня в Україні з офіційним візитом перебуватиме  делегація Генеральної дирекції державних лісів Республіка Польща на чолі з Генеральним інспектором державних лісів паном Конрад Грибовскі. До складу делегації також входять керівники Регіональної дирекції державних лісів у Білостоці,  Кросні, Любліні,  керівник Бюро лісового насінництва та директори декількох лісових господарств.

У рамках офіційного візиту заплановано ознайомлення польських колег з роботою ряду структурних підрозділів Держлісагентства. Це і ознайомлення з Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства і агролісомеліорації,  огляд Українського центру підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства, відвідання Миргородського, Полтавського та Харківського лісових господарств.
З Республікою Польща наша держава має понад 500 кілометрів спільного кордону. Цей кордон пролягає по лісових масивах. У лісівників Польщі та України спільні завдання. Головне в професії лісівника - це турбота про лісові насадження наших країн.

 

Прес-служба Держлісагентства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua