МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
2020-12-30
Шановні колеги! Друзі лісу!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Підбиваючи підсумки, дивимось у майбутнє
2011-09-29

      

       Осінь – це та пора, коли підбивають підсумки зробленого навесні та влітку, коли можна побачити плоди своєї праці і дати оцінку зробленому. Вочевидь, саме тому професійне свято лісівників відзначається третьої неділі благодатного вересня. До свята добрі господарі завжди ретельно готуються, щоб було чому  порадуватись, про що розповісти і що згадати. А розповідати нашому колективу є про що. Адже в нас щоденно триває напружена цілеспрямована робота не просто з висадки лісових та декоративних культур. Перш ніж посадити маленький сіянець, потрібно його виростити. А для цього треба зібрати насіння, посіяти його в підготовлений на розсаднику грунт, і вже потім вирощені саджанці посадити на незаліснених ділянках.
Щороку заліснюємо угіддя, а це трудомістка робота, слідкуємо за ростом молодняка, обробляємо і щиро радіємо, коли бачимо створені нашими руками молоденькі гаї, переліски, урочища, лісові масиви. Іноді самі собі дивуємось: невже оця, захоплююча подих краса, створена нашими руками? І самі собі відповідаємо: саме так, це те, що ми робимо не задля слави, а для того, щоб раділи люди, щоб зелені легені нашої планети збагачували нас життєдайним повітрям.
Колектив наш – це не лише врадіївчани, до нашого лісового господарства відносяться Берізківське, Лисогірське, Первомайське, Новопавлівське лісництва, а там теж працюють небайдужі люди. Вони дбають про свої господарства, слідкують, щоб не виникали пожежі, щоб не нищилась бездумно фауна, щоб ліс  мав довгий вік.
Ми  залучаємо до роботи по зберіганню лісових насаджень нашу юну зміну – школярів, і душа радіє, коли хтось із них теж обирає своєю професією лісівництво.
Наше Врадіївське лісове господарство славиться своїми людьми, з року в рік – ми на перших сходинках в обласному рейтингу.
Нещодавно на базі нашого лісгоспу відбулося виїзне засідання обласної  колегії, були на неї запрошені керівники нашого району й сусіднього - Кривоозерського, начальники і спеціалісти відділів обласного управління лісового та мисливського господарства. Учасники засідання відвідали наші урочища «Іванівське», «Катеринка», рекреаційний пункт «Лукоморье», наші офісні приміщення – і всім сподобалось. За сумлінну працю, професіоналізм нашому директору В.Мироненку, головному лісничому П. Підвашецькому, лісничим М. Мироненку, І. Папахіну, І. Денисюку начальник обласного управління лісового і мисливського господарства П. Паламарюк вручив подяки і поставив нашу  роботу за приклад. Це заслуга всього колективу, і цілком справедлива оцінка нашої діяльності.
Наші колеги, аби підтвердити свою професійність, беруть участь у конкурсах різного рівня. Ось і нещодавно працівник Первомайського лісництва Віталій Тихоненко посів І місце у змаганні вальників лісу в Дніпропетровській області на Кубок Дніпра.
За щоденними виробничими турботами не забувають наші лісівники і про спортивні заняття. Беручи участь в обласній спартакіаді працівників лісового господарства Миколаївської області, команда Врадіївського держлісгоспу вже другий рік поспіль посіла І загальнокомандне місце.
Приємну новину повідомлю всім, хто вболіває за успіхи колективу,  досягнення колег у роботі. Напередодні Дня працівника лісу Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджений головний лісничий лісгоспу Петро Підвашецький, Почесною грамотою обласної ради – лісничий Новопавлівського  лісництва Устина Дяур, Подякою голови облдержадміністрації – лісничий Первомайського лісництва Іван Денисюк, Подякою голови обласної ради – майстер лісу Берізківського лісництва Станіслав Колцун, Почесною грамотою обласного управління лісового та мисливського господарства – головний бухгалтер лісгоспу Раїса Шпак і лісничий Врадіївського лісництва Михайло Мироненко, Подякою обласного управління – юрисконсульт лісгоспу Ірина  Коленда та тракторист-машиніст Первомайського лісництва Валерій Дудьєв.
Тож від імені профспілкового комітету лісгоспу щиро вітаю колег з виробничими успіхами та зичу міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги, нових трудових звершень!

О. СЕРГЄЄВ, голова профкому ДП «Врадіївське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua