МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2020-05-25
Антикризовою програмою Уряду заплановано створення додатково 2,5 тис. робочих місць у лісовій галузі...далі
2020-05-20
Всі ділянки суцільних зрубів відновлюють молодим лісом, - Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький...далі
2020-05-15
Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%...далі
2020-05-13
У пілотному проекті Держлісагентства «Ліс у смартфоні» з’явилася нова функція – Класи пожежної небезпеки...далі
2020-05-08
Привітання до 9 травня...далі
2020-05-04
Уже відновлено 22,3 тис. га лісу, на яких висаджено 122 млн дерев, - Андрій Заблоцький...далі
2020-04-30
На Миколаївщині відпрацьовано спільні навчання лісівників та рятувальників...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Відзнаки за трудові звершення та плани на майбутнє
2011-09-23

       Праця лісівника – почесна, корисна для довкілля, водночас вона дуже відповідальна, потребує знань і вмінь, а ще - витривалості, великих фізичних зусиль.  У лісовому господарстві області є багато працівників, які служать лісові не один десяток років. Має своїх ветеранів праці та людей, чию сумлінну роботу відзначила держава, й  підприємство «Миколаївське лісове господарство». Історія лісгоспу починається з далекого 1947 року, і за цей час у господарстві сформувалися дві сімейні династії – родини Швеців, Загамул. Сьогодні справу своїх батьків продовжують діти та онуки.  
Щороку, відзначаючи професійне свято – День працівника лісу, підприємство називає все нові й нові імена, винагороджує працю кращих із кращих. Цього разу представники династії лісівників отримали  нагороди:  лісничому Андріївського лісництва Володимиру Володимировичу Загамулі вручено Почесну грамоту Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, його братові – Миколі Володимировичу Міністерство аграрної політики та продовольства України оголосило Подяку. Державне агентство лісових ресурсів України нагородило нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» Костянтина Абдульбертовича Хусаїнова, помічника лісничого Андріївського лісництва, та Яковлева Володимира Захаровича – мисливствознавця ІІ категорії лісгоспу. Також Почесні грамоти та Подяку облуправління отримали з нагоди свята  майстер лісу Миколаївського лісництва Василь Іванович Герейло, водій  цього ж лісництва Олександр Леонович Казаковський та  майстер лісу Новоодеського лісництва Юрій Іванович Маснійчук.
Окрім цих високих відзнак, вручених передовикам виробництва на врочистостях, що проходили напередодні професійного свята в приміщенні  академічного художнього  російського драматичного театру, грамоти за сумлінну працю,  внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва на  зборах колективу лісгоспу багатьом працівникам вручив директор підприємства Микола Володимирович Гордієнко. Керівник Миколаївського лісгоспу подякував  усім за хорошу роботу та побажав міцного здоров’я, нових планів і трудових звершень.
А плани в колективу є.  Вже цієї осені планується залісити 60 га нових земель, виконати догляди за існуючими молодими насадженнями на площі 500 га, доповнити лісові культури іншими породами на площі 40 га. Якісно підготувати грунт під створення  насаджень у 2012 році на площі 250 га, зібрати лісового насіння 1700 кг, у т.ч. 1500 кг дуба звичайного.   
Восени ДП «Миколаївське лісове господарство» також планує провести рубки догляду (прорідження, прохідну) на площі 50 га, з яких буде  отримано біля 700 кбм деревини, на інших рубках площею 31 га очікується  отримати 400 кбм. Крім цього, заплановано провести відводи лісосік під рубки наступного року на загальній площі 250 га.
Необхідно відзначити роботу працівників державної лісової охорони, які в поточному році, незважаючи на стійку суху погоду,  не допустили жодної великої пожежі в лісових масивах підприємства. Тож і надалі, з метою захисту насаджень від вогню, який можуть принести до лісу необережні відвідувачі, вже восени плануємо провести догляди за мінералізованими смугами й протипожежними розривами (30 км), а також упорядкувати два рекреаційних місця, аби відпочинок на природі був організованим та максимально безпечним для наших гаїв та соснових борів. Для збереження лісових масивів від шкідників і хвороб в урочищах підприємства ведуться лісопатологічні обстеження на загальній площі 750 га, вільні ділянки яких будуть найближчим часом засаджені лісовими культурами.

В.Ф. СМЕРЕКА, головний лісничий ДП «Миколаївське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2020 Mikolaivlis.gov.ua