МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Працюємо так, щоб залишити після себе добрий слід!
2011-07-05

     Із таким закликом звернувся до директорів лісогосподарських підприємств  керівник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Паламарюк, проводячи засідання розширеної колегії свого відомства.  
На порядок денний було винесено три питання, зокрема:
- формування деревостанів при здійсненні рубок догляду на лісогосподарських підприємствах;
- робота держлісохорони з питань збереження лісів від незаконних рубок та інших лісопорушень;
- підсумки роботи в осінньо-зимовий  період 2010-2011 років та завдання з підготовки до наступного зимового періоду.
Засідання проходило за участі керівників 9 лісогосподарських підприємств та всіх 35 лісництв, що функціонують в області на території державного лісового фонду.  Тож лісничі  заслухали детальний аналіз роботи усіх підрозділів лісгоспів  і занесли до своїх записників зауваження та рекомендації щодо усунення недоліків. Своєчасне проведення санітарних рубок та рубок догляду є  запорукою здорового стану  дерев. Стан  лісових масивів краю залежить і від їх належної охорони. Лісопорушники мають бути виявлені та притягнуті до відповідальності.  Результативною буде робота, коли винних у скоєнні злочину буде покарано і кожен громадянин  зрозуміє, що ліс є спільним надбанням усієї місцевої громади, і він має слугувати нинішнім і прийдешнім поколінням.
Колегією було зазначено, що всі лісогосподарські підприємства помітно зменшили витрати на енергоносії, паливо та мастильні матеріали. Зекономлені кошти будуть спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази. Тому й цього року планується продовжити переведення  існуючого обладнання приміщень лісгоспів та лісництв на опалення дровами, а також утеплити вікна. Уже зараз на підприємствах готуються до  майбутніх сезонних робіт вагончики та інша пересувна техніка, яка стане захистком для лісокультурниць, механізаторів та інших робітників, які будуть задіяні на осінню посадку лісу.
У лісі, як у хорошого господаря, має в усьому бути порядок. Він не повинен страждати через людську недбалість, байдужість чи й навіть жорстокість. На засіданні колегії управління справжнім патріотам лісової галузі – В. Смереці, головному лісничому, та С. Скоробогатому, інженерові лісового господарства Миколаївського лісгоспу, було вручено пам’ятні подарунки – Іменні годинники Голови Держлісагентства за  відвагу, виявлену під час охорони  Баловно-Матвіївського урочища, яке потерпає від незаконного видобутку піску. Під час одного з рейдів  по  цьому приміському масивУ лісівникам вдалося затримати піщаних браконьєрів, які вчинили опір та й навіть завдали тілесних пошкоджень. За даним фактом порушено кримінальну справу. На щастя, працівники лісгоспу знову в строю, тож продовжують сумлінно виконувати свої посадові обов’язки – служити лісові.  

Алла АКІМОВА, керівник прес-служби Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua