МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2022-01-20
У лісівників області новий очільник галузевого управління...далі
2021-12-31
Шановні колеги!...далі
2021-11-24
Голова Держлісагентства з робочим візитом на Миколаївщині...далі
2021-11-17
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець про укрупнення лісгоспів у рамках реформування галузі...далі
2021-11-16
Висаджуємо ліс спільно з мережею «АТБ-Маркет»!...далі
2021-11-07
Збільшуємо лісистість краю спільними зусиллями...далі
2021-11-02
Василівські лісівники допомагали озеленювати територію села...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Долучаймося до всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми «Зелена країна», оголошеної Президентом України!
2021-09-24

 
       З 1 жовтня по 30 листопада з метою виконання програми Президента України «Зелена країна»  Державне агентство лісових ресурсів України розпочинає акцію «Створюємо ліси разом». До цього всеукраїнського заходу долучаються усі державні лісогосподарські підприємства Миколаївщини та мешканці області – у тому числі представники об’єднаних територіальних громад, які бажають залісити непридатні для сільськогосподарського виробництва ділянки земель (яри, схили та інші), щоб зупинити розвіювання і змивання у водойми та розмивання талими водами родючих ґрунтів. Також у ході Акції планується озеленення населених пунктів, проведення держлісгоспами заходів з лісовідновлення, лісорозведення тощо.

      З переліком запланованих заходів у рамках Акції по Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства усі бажаючі можуть ознайомитися тут   Табл. 1 Заплановані заходи в рамках Акції

      Зазначимо, що інформацію про презентацію акції «Створюємо ліси разом» вже було розміщено, починаючи з 16 вересня, на сайті Держлісагентства за посиланням https://forest.gov.ua/  та на сторінці ДАЛРУ  у мережі Facebook за посиланням https://zelenakraina.gov.ua/?fbclid=IwAR3P05TFEutxpQvSGnSXGx-Sh3ExcfFJmrKK0P_rJjatTfOOu3EduTtI7WI  Також повідомлення про це розміщено й на сторінці Миколаївського ОУЛМГ, починаючи з 16 вересня, за посиланням https://www.facebook.com/zalisystepy/

     Про хід Акції на території області, проведені заходи за участі інших учасників ми розповідатимемо й на нашому сайті, у цій же рубриці, оскільки саме на нас – структурні підрозділи Держлісагентства – покладено відповідальність за збір інформації, узагальнення відомостей про кількість висаджених дерев, площу, учасників  заходів з озеленення країни та оприлюднення самих результатів Акції.
Приємно зазначити, що вже виявили бажання озеленювати рідний край разом із лісівниками представники влади, громадськість сіл, школярі та вчителі, представники засобів масової інформації.

     Звісно ж, перед початком саджальних робіт працівники лісогосподарських підприємств ознайомлять учасників Акції з технікою безпеки, технологіями садіння лісових культур, нададуть саджанці та необхідний інвентар. Тож запрошуємо усіх бажаючих долучитися до Акції. Надаємо дані відповідальних осіб для оперативного зв’язку щодо участі в заході:
по Миколаївському обласному управлінню лісового та  мисливського господарства: Сатановська Людмила Миколаївна – головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства (тел. роб.: 46-00-24; моб.:  067 851 7607). Наш email: vlgvlr@ukr.net
по державних лісогосподарських підприємствах МОУЛМГ – див. тут Табл. 2 Інформація про відповідальних осіб

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-24.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2022 Mikolaivlis.gov.ua