МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
2021-03-05
З 8 Березня!...далі
2021-02-01
Ліс починається з насінини...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Створюємо лісові насадження в непростих умовах степу
2011-05-26

Колектив нашого лісництва  невеликий, але дружний, працьовитий.  Робимо все можливе, щоб вчасно  і якісно виконувати  доведені завдання.  У визначені агротехнічні терміни посадили лісові культури на площі 68,5 га. Із них головна  порода – дуб звичайний на площі  39,4 га, сосна кримська – 6,4 га, акація біла – 14,9 га, гледичія – 7,8 га. Стан якості сіянців добрий.
Розпочали догляди за  лісовими культурами, висадженими раніше. Брак справної техніки в лісництві ускладнює цю роботу. Особливу увагу приділяємо   лісорозсаднику, який існує в лісництві третій рік на площі 1 га. Встановили крапельне зрошення,  але з поливом поки що велика проблема. Адже води в селі немає, тож її возимо бочкою за 7 км.
Насіння висіваємо вручну, доглядаємо сходи всі  – від лісничого до сторожа.  Цього року маємо чудові результати від посівів осені 2010 року – клена, абрикоса, аличі, птелеї, бірючини, бруслини, бузини,  маслинки. Навесні висіяли насіння акації, гледичії, софори. Закладаємо шкілки з вирощування  декоративного  посадкового матеріалу та  черенкуємо  тополі,  ялівець козацький,  самшит,  форзицію.
З метою виховання в молодого покоління любові й бережливого ставлення до природи у двох місцевих загальноосвітніх школах створили учнівські лісництва, де проводимо бесіди, уроки лісничого. Залучаємо  школярів на роботи з догляду за розсадником, разом розвішуємо годівнички та хатинки для птахів. У рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» разом із майстром лісу С.А Дорофеєвим доповнювали лісові культури в урочищі «Біла Криниця».  
Члени  наших учнівських лісництв беруть активну участь в усіх конкурсах, що організовуються адміністрацією лісгоспу і Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. І маємо хороші результати. Два роки поспіль посіли призові місця в конкурсі на кращу хатинку для птахів; восьмикласниця Мурахівської ЗОШ  Світлана Сигида позмагається в конкурсі на кращий твір на  тему «Людина і ліс» – комісія  лісгоспу визнала її письмову роботу кращою на першому етапі конкурсного відбору.
Отож, наша копітка повсякденна праця дає свої плоди. Висловлюю подяку всім нашим працівникам, які створюють нові ліси, доглядають,  оберігають насадження від самовільних рубок та пожеж. Це – трактористи-машиністи: Троян М.Д., Гуменюк В.К.;  бухгалтер Кисіль Г.Т., робітники Даменцова О.П.,  Яворницький В.Г. Пащенко В.І., майстри лісу Алтухов Е.Я.,  Дорофеєв С.А.,  Поліщук С.П., Соколенко Ю.Д. Окрема подяка й тимчасовим працівникам, які брали участь у посадці лісових культур цієї весни: Гук М.Є.,  Гаврушову В.В., Батьковець В.І., Кургановичу В. Й., Грунському Є.В, Зимі С.О.

І.А. Кисіль, лісничий Мурахівського лісництва Березнегуватського лісгоспу.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua