МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Лісівники – просвітники
2011-05-25

Державні лісогосподарські підприємства області  постійно опікуються питаннями організації тісної співпраці з місцевим населенням з метою забезпечення збереження лісових насаджень, а також створення нових масивів на території Миколаївщини. У полі зору лісівників – школярі, студентська молодь. Саме вони є найактивнішими учасниками всіх заходів, що проводяться лісгоспами в рамках щорічної всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» з метою покращання довкілля.
Тож не випадково учні багатьох загальноосвітніх закладів області разом зі своїми викладачами були учасниками тематичних бесід, екскурсій по лісових урочищах, садибах лісництв, де їм розповідали про історію розвитку лісового господарства та видатні постаті краю. Так, лише в рамках тижня, присвяченого Міжнародному дню біологічного різноманіття, що проходив з 16 по 22 травня, працівниками Врадіївського лісового господарства було організовано 7 тематичних екскурсій по місцевих урочищах «Сирове», «Кумари», «Катеринка», «Берізки», «Куріпчине».  Здебільшого учасниками цих заходів стали члени учнівських лісництв, яких при ДП «Врадіївське ЛГ» на сьогодні налічується  9, і в них задіяні 136 школярів.
20 травня відзначив своє 130-річчя Мостівський парк, що на Доманівщині. Тож  до цієї дати було приурочено відкриття музею історії Мостівського лісництва ДП «Веселинівське лісове господарство». У Веселинівській гуманітарній гімназії лісівники провели бесіду на тему «Значення лісу в нашому житті». При Веселинівському лісгоспі створено 9 учнівських лісництв,  у яких лісівниками охоплено 212 школярів.
Такі ж заходи – зустрічі  представників апарату Миколаївського лісгоспу зі старшокласниками  пройшли в Новоандріївській загальноосвітній школі Миколаївського району, в Михайлівській – Новоодеського  та в ЗОШ № 49 м. Миколаєва. При Миколаївському держпідприємстві теж створено  9 учнівських лісництв, де займаються 102 школярі.
Усього ж по області функціонує 76 учнівських лісництв, які залучили до лісівничої  справи 1671 школяра. На сьогодні за кількістю учнівських лісництв лідирує Вознесенське лісове господарство – у 12 його шкільних підрозділах  налічується 553 юних лісівники. Центром просвітницької роботи в ці дні для школярів Вознесенщини став Музей лісу, нещодавно відкритий у приміщенні центральної садиби лісгоспу. 
            Працівники Баштанського лісгоспу відзначили міжнародну дату заходами, що проводилися в Христофорівському лісі. За участі школярів під керівництвом лісівників було впорядковано територію  навколо Аркасового джерела,  оригінально оформлено місце для відпочинку відвідувачів лісу.
Всі заходи, що проходили  в Очаківському районі  з нагоди Міжнародного дня біологічного різноманіття, підсумовані в передачі  районного радіо «Очаківська нива». Учасник радіогазети «Природа і ми» - головний лісничий державного підприємства «Очаківське лісомисливське господарство» В.С.Туровський  розповів слухачам, як світова спільнота відзначила цю дату, та наголосив на необхідності збереження й відтворення лісів у південних регіонах країни.

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua