МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Виховуємо повагу до лісу – живого скарбу планети
2011-05-20

Протягом кількох років 22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття.  Останнім часом особливо загострилася  проблема збереження найціннішого живого скарбу Землі – лісів. Збереження та збільшення площ лісових насаджень на планеті є одним із головних чинників  у боротьбі з таким негативним явищем, як глобальне потепління.
Для того, щоб  до питання збереження біологічного різноманіття на планеті  привернути увагу якнайбільшої кількості громадян, лісогосподарські  підприємства протягом року ведуть активну просвітницьку  роботу серед населення області.
З цією метою в районах їх діяльності організовуються заходи, зокрема: в учнівських лісництвах проводяться тематичні уроки лісничого, під час яких спеціалісти лісгоспів розповідають школярам про цікаву, різнобічну та відповідальну роботу працівників лісової галузі.  Також ведеться роз’яснювальна робота серед населення через засоби масової інформації та під час систематичних рейдів по урочищах. Громадян знайомлять з елементарними правилами поводження з вогнем у лісі, розповідають про шкідливість засмічення лісових масивів, яка сприяє поширенню вогню при спалахуванні пожежі.
З метою виховання в підростаючого покоління любові до природи, до зелених насаджень на базі Вознесенського лісгоспу відкрито перший в області музей лісу, який уже відвідують учні початкових класів  місцевих шкіл.
Низку заходів, спрямованих на виховання в  громадян шанобливого ставлення до оточуючого світу та приурочених Міжнародному дню біологічного різноманіття, протягом цього тижня проводять усі дев’ять  лісогосподарських підприємств області. Під час бесід з населенням, екскурсій по лісових урочищах лісівники планують охопити якнайбільшу кількість дітей та дорослих.
Працівники держпідприємства «Баштанське лісове господарство» упорядковують територію Христофорівського лісу, де розташоване відоме в в області Аркасове джерело. Незабаром  голосніше забринить струмок, що витікає з нього, поряд із джерелом оригінально оформляється місце відпочинку. Мостівське лісництво Веселинівського лісгоспу готується до відкриття свого музею лісу.

 

 

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua