МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Стан роботи – на належному рівні
2011-05-19

Ведення мисливського господарства в Миколаївській області, за результатами останньої перевірки Державної екологічної  інспекції Міністерства охорони навколишнього природного середовища, організоване належним чином. Показовим у цьому передусім є стабільне зростання кількості основних видів мисливських тварин, а саме: кабана, козулі, зайця-русака, фазана, куріпки сірої. Так, за даними обліків 2007 та 2011 років, на 1090 голів стало більше зайця на території угідь Новобузької районної організації УТМР, на 500 та 200 голів – відповідно на території угідь Снігурівської та Первомайської  РО УТМР.  На 30 голів стало більше козуль в угіддях Веселинівської  РО УТМР, на 18 – Кривоозерської. На 2020 голів більше тепер водиться куріпки сірої в угіддях Доманівської РО УТМР, на 1300 голів  більше – в угіддях  Веселинівської.
Позначається на показниках ведення мисливського господарства й  робота щодо знищення  в угіддях шкідливих тварин, які  істотно впливають на популяцію  птахів та інших мешканців дикої природи, а також несуть  загрозу життю людини.   
Підсумки  з ведення мисливського господарства стали предметом розгляду на нараді, що пройшла 18 травня в приміщенні Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства. На заході були присутні  представники 26 користувачів  мисливських угідь області та всі районні мисливствознавці.
Аналіз результатів проведеної  таксації мисливських тварин засвідчив, що найкраще в боротьбі з хижими тваринами протягом минулого року спрацювали такі користувачі, як Березнегуватська, Снігурівська та Арбузинська районні організації УТМР, Регіональний ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя», приватники.  Протягом січня-лютого нинішнього року в немисливський сезон теж проведено заходи щодо знищення хижих та шкідливих тварин.
Підбиваючи підсумки роботи в мисливських угіддях області за минулий рік, начальник  облуправління  лісомисливського господарства П. Паламарюк  підкреслив, що в цілому ситуація зі збереженням та відтворенням дикої фауни в області є задовільною.  Відомство тримає під постійним контролем ведення мисливського господарства в кожному районі області, відстежує стан боротьби з браконьєрами. Так, протягом минулого року складено 293 протоколи на порушників правил полювання, за перший квартал нинішнього року виявлено 49 порушників. За складеними протоколами  правоохоронними органами винесено 49 постанов, на  порушників накладено адміністративних штрафів загальною сумою 4726 гривень.
Керівник лісомисливського господарства області також зауважив, що змінилася на краще й поведінка мисливців при проведенні полювання. Цьому сприяли роз’яснювальна робота серед користувачів мисливських угідь, створення майданчиків для підгодівлі тварин  у зимовий період, штучне розведення  багатьох їхніх видів у вольєрах державних лісогосподарських підприємств з подальшим випуском у дику природу та ряд інших заходів.   
З метою стимулювання належної роботи на мисливських дільницях управління започаткувало відзначення найкращих громадських організацій. За результатами минулорічного мисливського сезону грамотами нагороджені: Арбузинська (І місце), Веселинівська (ІІ місце) і Вознесенська (ІІІ місце) районні організації УТМР. Подяки за сумлінну працю отримали Первомайська  та Снігурівська РО УТМР.

 

 

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua