МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2021-04-17
Працівники лісогосподарських держпідприємств готуються до пожежонебезпечного періоду...далі
2021-04-13
Вогонь – небезпека для лісу та всього довкілля...далі
2021-04-12
Озеленюємо планету разом!...далі
2021-04-09
Захищаючи – не нашкодити! ...далі
2021-04-08
На Миколаївщині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»...далі
2021-03-17
«Податки залишаються громадам!»...далі
2021-03-16
Про реформування державних підприємств ...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Перший Музей лісу на Миколаївщині
2011-05-12

Відомо, що ліси є одним із найцінніших багатств людства. У нашій місцевості лісові насадження в основному є рукотворними. Як нелегко виростити ліси в степовій зоні, знають не лише ті, хто їх створює. Повсякденними турботами лісівників, їхніми проблемами переймається той, хто з ними тісно співпрацює, хто піклується про охорону довкілля.
Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства приділяє особливу увагу залученню  школярів до справи збереження та примноження лісових масивів краю.  Протягом останніх кількох років в області на базі 76 загальноосвітніх шкіл створено учнівські  лісництва. Під безпосереднім керівництвом учителів за участі працівників  державних лісогосподарських підприємств області  члени шкільних лісництв знайомляться  з основами лісівничої справи: збирають насіння, закладають розсадники, висаджують сіянці на нових, ще не заліснених ділянках. Школярі є активними учасниками всіх заходів, які організовуються навчальними закладами та лісівниками з метою озеленення населених пунктів.
Одне з найкращих учнівських лісництв області «Дубок», що з 2000 року функціонує на базі  Вознесенської загальноосвітньої школи № 4, напередодні Першотравневих свят відкрило перший в області Музей лісу. З нагоди цієї події до центральної садиби Вознесенського лісгоспу, в приміщенні контори якого розташувався музей, з’їхалися керівники апарату Миколаївського обласного  управління лісового та мисливського господарства, директори всіх державних лісогосподарських підприємств області. В урочистій обстановці члени шкільного лісництва  під керівництвом наставниці Алли Віталіївни Буковської презентували лісівникам свою роботу – яскраво оформлені стенди та експонати: годівнички, шпаківні,  малюнки на лісівничу тематику, різноманітні вироби, створені з підручного матеріалу.
А ще дітлахи подарували вдячним глядачам цікаву концертну програму. Кожен їхній виступ був проникнутий любов’ю до рідного краю,  закликом оберігати свій рідний куточок від забруднення, дбати про нього, бути мудрим господарем та охоронцем неповторного рослинного й тваринного світу, створеного для всіх матінкою-природою.
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Миколайович Паламарюк  вручив винагороду за добре організовану роботу шкільного лісництва та  щиро подякував учасникам концерту  за чудові виступи, за почуття, які вони вклали  в оригінально оформлені куточки музею. Начальник лісового відомства охоче відгукнувся на звернення керівника учнівського лісництва «Дубок» підтримати його випускників – допомогти здобути вищу освіту, аби продовжити в майбутньому благородну лісівничу справу. Петро Миколайович пообіцяв видати чотирьом членам лісництва направлення до спеціалізованого вищого навчального закладу. А після його закінчення, підкреслив він, кожен дипломований фахівець  буде працевлаштований у рідному лісгоспі й у майбутньому  отримає житло та всіляку підтримку з боку досвідчених лісівників.

 

 

Прес-служба Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2021 Mikolaivlis.gov.ua