МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2019-06-14
Досвід Австрії: Якщо вчасно не прибрати хворі дерева - економічні втрати будуть в 5 разів більші...далі
2019-06-14
Лісові підприємства Німеччини самі приймають рішення про проведення санітарних рубок...далі
2019-06-14
Білоруський науковець про сезон тиші у лісах...далі
2019-06-14
Володимир Бондар про Міжнародну науково-практичну конференцію щодо всихання соснових лісів...далі
2019-06-14
Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення"...далі
2019-06-14
Проект Резолюції Міжнародної конференції: просити Уряд України ініціювати питання щодо внесення відповідних змін і доповнень стосовно оперативного прийняття управлінських рішень, спрямованих на локалізацію осередків всихання та формування біологічно стійк...далі
2019-06-14
Міжнародна конференція щодо всихання соснових лісів: законодавчі обмеження в Україні блокують боротьбу з ...далі
Актуальна інформація
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Проведення господарських заходів в лісах
2019-06-07

  Проведення господарських заходів в лісах

У зв’язку з пріоритетною увагою суспільства до проблем охорони, раціонального використання  лісових ресурсів і збереження довкілля, з метою недопущення викривлення враження громадськості щодо діяльності лісогосподарської галузі, державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» роз’яснює, що лісогосподарські заходи в лісових насадженнях     проводяться лише на тих ділянках, що потребують невідкладних лісогосподарських заходів, так як в них виявлені осередки шкідників чи хвороб лісу. Рішення щодо доцільності і необхідності проведення рубок на території лісових масивів району приймається компетентною комісією, до складу якої входять спеціалісти Виробничого об’єднання «Укрдержліспроект», регіональної служби лісозахисту,  обласного управління лісового та мисливського господарства, спеціалісти лісгоспу, за погодженням з обласним управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Після обстеження ділянок видаються спеціальні дозвільні документи – лісорубні квитки.

 Таким чином, перед призначенням ділянки в відповідну рубку, вона проходить детальне обстеження, враховуються всі позитивні зміни, що відбудуться після проведення заходу, та негативні наслідки, що можуть мати місце у разі бездіяльності лісогосподарського підприємства, навіть таких як загибель насадження та загроза в пошкодженні чи ослабленні сусідніх ділянок лісу, через розповсюдження осередків шкідників чи хвороб лісу.

Також ДП «Вознесенське лісове господарство» надає анонс – інформацію про місця запланованих  лісогосподарських заходів (рубок лісу) в липні  - листопаді поточного року, на території Арбузинського та Вознесенського районів в розрізі сільських рад:
- Бузька сільська рада – урочище «Бузькі хутори» (квартали  7, 20, 25, 26, 27, 29, 30, 31);
- Дорошівська сільська рада – урочище «Піденне» (квартали124, 127 );
- Вознесенська сільська рада – урочище «Рацинська дача» (квартали 96, 97);
 - Любоіванівська сільська рада – урочище «Корабельне» (квартали 1, 5, 7, 8).
Крім того, спеціалістами лісгоспу проводиться значна робота з  охорони лісового фонду від самовільних рубок. Працює спеціальна рейдова бригада, проводяться рейди з залученням представників міліції, екологічної інспекції.

Закликаємо всіх мешканців району  бережно ставитись до лісу, лісових насаджень на території району. Якщо Вам відомо про факти незаконної вирубки лісу, засмічення лісів, інші лісо порушення, повідомте за телефоном 5-73-45, 5-72-63. Сподіваємось на порядність громадян по відношенню до навколишнього природного середовища та співпрацю.

 

                                       Адміністрація ДП «Вознесенське лісове господарство»

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2019 Mikolaivlis.gov.ua