МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-02-15
Володимир Бондар розповів про удосконалення нормативної бази лісового господарства...далі
2018-02-14
Держлісагентство: При реформуванні лісової галузі не можна допустити передачу лісів у концесію чи приватні руки...далі
2018-02-14
Володимир Бондар на Львівщині розповів депутатам про стан лісового господарства в Україні...далі
2018-02-14
Реформа у лісовому господарстві буде успішною тоді, коли її підтримує переважна більшість працівників галузі, - Володимир Бондар...далі
2018-01-30
Держлісагентство посилює контроль за заготівлею та реалізацією деревини для припинення зловживань, - Володимир Бондар...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
СТАТТІ, ІНТЕРВ'Ю
Жінка з добрим, співчутливим серцем.
2013-03-06

Жінка. Яка вона? Про що мріє, через що плаче, через що радіє. Усі жіночі долі такі схожі і, водночас, такі різні. Доля покликала Світлану Петрівну Пазюру працювати у лісовій галузі Миколаївської області. Серцем обрана робота і досі, приносить задоволення, незважаючи на те, що і здоров’я підводить, і роки даються в знаки.
Народилася Світлана Петрівна Пазюра 1957 року в с. Йошпівка Ракитнянського району Київської області. Після закінчення школи 1974 року вступила до Української сільськогосподарської академії на лісогосподарський факультет, який з успіхом закінчила 1979 року. За направленням поїхала працювати інженером-таксатором на Далекий схід в Далекосхідному лісовпорядному підприємстві.
І досі, згадуючи ті часи, вона з захопленням розповідає про роботу в тайзі. Слухаючи її, наче переносишся в часі: бачиш тайгу, палатки, вогнище, біля якого збиралися працівники лісовпорядної експедиції і серед них молода, чарівна, закохана в свою справу, в природу цього краю Світланка. Аж не віриться, що це - наша шановна головний економіст, адже так сяють її очі від спогадів.
Але пройшов час і повернулася Світлана Петрівна на свою рідну Київщину, рік пропрацювала бухгалтером в Боярській лісовій дослідній станції, виховувала сина Петрика. А потім переїхала до Врадіївки, де працювала протягом 5 років у Врадіївській гідролісомеліоративній станції економістом, та головним економістом. І мабуть, якби не хвороба маленького сина не потрапила б Світлана Петрівна в Очаків. Лікарі рекомендували Петрику морське повітря. Ось так і приїхала вона до Очакова в травні 1989 року працювати в Очаківське державне лісомисливське господарство на посаду головного економіста. Була обрана головою профспілкового комітету. За весь час роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим спеціалістом, доброю, душевною людиною.
Світлана Петрівна виростила та викохала двох діточок сина Петра та донечку Марію. І ніхто не міг уявити що в 2009 році станеться лихо, вона занедужала. Тяжка хвороба не бажала відступати, але жінка не втратила надію, залишилася доброю, чуйною людиною завжди готовою прийти на допомогу. Проте і її не залишили сам-на-сам зі своє бідою. Начальник Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства П. М. Паламарюк доклав чимало зусиль аби допомогти жінці справитися з хворобою. І на сьогоднішній день Світлана Петрівна продовжує отримувати лікування, про яке подбав очільник лісової галузі області.

Зараз С. П. Пазюра продовжує працювати на посаді економіста в лісгоспі, адже за стільки років лісгосп став для неї рідною домівкою, а вона для нас рідною людиною.
Л. Капуста, інспектор з кадрів ДП «Очаківське ЛМГ».

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: MOULMG@meta.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.mk.ua