МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-04-24
Збережімо наші ліси від пожеж!...далі
2018-04-17
Увага!...далі
2018-04-13
У Парламенті зареєстровано законопроекти, які закладають основи для реформування лісової галузі, - Володимир Бондар...далі
2018-04-09
Колегія...далі
2018-04-05
Законопроект №8125 унеможливлює передачу лісів у концесію...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
СТАТТІ, ІНТЕРВ'Ю
«Не обіцяти, а реально допомагати!»
2012-09-05

        Під таким гаслом працює депутат  Миколаївської обласної ради від Партії регіонів П.М. Паламарюк. Це - головний напрям його роботи по 33-му виборчому округу, до якого входять населені пункти, що відносяться до шести сільських рад -  Кам’янської, Козирської, Острівської, Парутинської, Покровської, Солончаківської Очаківського району.
Велику увагу приділяє П.М. Паламарюк  виховним, навчальним та медичним закладам. Серед них осередки освіти та культури й села Козирка. На зустрічах із населенням депутат завжди підкреслює: «У мене своїх троє дітей, і я добре знаю, якої уваги та піклування з нашого боку вони потребують. Тому підтримка шкіл і дитячих садочків для мене завжди на першому плані».      
Нові меблі, паркан навколо дитсадка, відремонтована система каналізації, новий ігровий майданчик – ось далеко не повний перелік тих добрих справ, які за останній рік зроблено для блага місцевої малечі. Серед пріоритетних питань депутата і здоров’я людей, тому Козирська сільська лікарняна амбулаторія отримала дуже суттєву підтримку від Петра Миколайовича. На замовлення головного лікаря цього медичного закладу  придбано факс, набір медикаментів для надання першої допомоги, з’явилися в амбулаторії сучасні електронні дитячі ваги та комп’ютер. Тут же, на зустрічі, головному лікарю вручено перший внесок на ремонт амбулаторії - 2 тис. грн. Усього ж для ремонту необхідно 8 тис. грн. Більшу частину цієї суми депутат пообіцяв знайти можливість оплатити. Під час зустрічі  П.М. Паламарюка з місцевими жителями сільська  жіноча волейбольна команда отримала також чудовий подарунок – волейбольну форму. Петро Миколайович побажав нашим волейболісткам гідно захищати свій район, а можливо, й область.
З багатьма питаннями звертаються мешканці Козирки до П.М. Паламарюка  як депутата обласної ради і як начальника обласного управління лісомисливського господарств. Серед нагальних проблем: не вистачає дров на опалення дитячого садочка. «Добавимо»,– коротко відповів керівник лісового відомства. А ось проблеми з розбитою трасою, по якій щодня курсували величезні вантажівки, депутат пообіцяв спробувати вирішити разом з обласними шляховими службами.
Звісно, перелічити всі добрі справи, зроблені Петром Миколайовичем, непросто, та й на цьому він не збирається зупинятися. Щоразу, звертаючись  до голів кожної сільської ради, зазначає: «Ми – обрані виборцями, а тому й повинні працювати над тим, щоб умови їхнього життя покращилися. І це – наше основне завдання».
Поки що депутату обласної ради П.М. Паламарюку вдається намічене  втілювати в життя. Сподіваємося, так буде й надалі.
Ось повний перелік того, що придбано та передано за сприяння депутата  на потреби лише одного села Козирка:
набір іграшок, штахетник і фарбу, електроплиту для кухні,  20 дитячих стільців та дитячі меблі, 1000 грн. на ремонт системи опалення, килимове покриття  загальною площею 50 кв.м для Козирського дитячого садка «Колобок»;
електронні ваги для немовлят, апарат для вимірювання артеріального тиску та факс для Козирської сільської лікарняної амбулаторії;
футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі до свята Першого дзвоника,  мікрофон, підсилювач звуку, звукові колонки, сучасний музичний програвач, дошку обрізну для уроків трудового навчання в шкільній майстерні, мікрохвильову піч для Козирської школи;
чотири електроконвектори для Козирського сільського будинку культури;
2000 грн. для ремонту фасаду Козирської церкви Георгія Побєдоносця.
Тож від імені колективу вчителів та учнів місцевої Козирської загальноосвітньої школи з вуст директора О.М.Стах не раз звучали слова: «Ми вдячні депутату обласної ради П.М.Паламарюку за все, що він придбав для нашої школи. Усе це приладдя дозволить нам набагато ефективніше організувати дозвілля учнів, а мікрохвильова піч допоможе зберегти  наше здоров’я, адже тепер є можливість замінити бутерброди на гарячий обід. Сподіваємося й на подальше розуміння проблем школи!».

Л. МАГУ, редактор районного радіо «Очаківська нива».

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.gov.ua