МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-02-23
Держлісагентство співпрацюватиме з Лісовою Службою США щодо лісових пожеж...далі
2018-02-15
Володимир Бондар розповів про удосконалення нормативної бази лісового господарства...далі
2018-02-14
Держлісагентство: При реформуванні лісової галузі не можна допустити передачу лісів у концесію чи приватні руки...далі
2018-02-14
Володимир Бондар на Львівщині розповів депутатам про стан лісового господарства в Україні...далі
2018-02-14
Реформа у лісовому господарстві буде успішною тоді, коли її підтримує переважна більшість працівників галузі, - Володимир Бондар...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ДІЮЧІ ПРОГРАМИ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ ТА НАКАЗИ
ТОВ «Кірьяківське мисливське господарство»
2012-08-21

                                                   «Погоджено»
                                                          Держуправління охорони навколишнього
                                                          природного середовища в Миколаївській 
                                                                  області
        ____________________________________
 
         «______»     _________________ 2012 р.
 
ТОВ «КІРЬЯКІВСЬКЕ МИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
 
 
Н А К А З 
«____»___________2012 м. Миколаїв
 
 
Про проведення полювання на 
території мисливських угідь 
ТОВ «Кірьяківське мисливське господарство»
у мисливський сезон 2012 року
 
Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» 
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Установити такі строки полювання:
1.1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів(крохалів), нерозня), лиску, курочку водяну, пастушків, куликів (крім вальдшнепа, кулика-сороки, баранця великого (дупеля), ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем`яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), – з 16-ї години 11 серпня до 30 грудня 2012 року включно.
1.2. На голубів (крім голуба - синяка) - з 16-ї години 11 серпня до 14 жовтня 2012 року включно.
1.3. На гусей (крім гуски білолобої малої, казарки червоноволої) – з 16-ї години 11 серпня до 30 грудня 2012 року включно. 
Полювання на гусей проводити тільки із засідок  у світлу пору доби.
1.4. З урахуванням місцевих умов та вимог Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення головним чином як середовища існування водоплавних птахів, ратифікованої Постановою Верховної Ради України від 29.10.96 № 437, встановити обмежений режим полювання на пернату дичину, а саме:
- заборонити полювання в середу на весь день, а також в суботу та неділю з 11 години ранку до 16 години терміном з 11 серпня до 16 вересня 2012 року включно по річці Південний Буг;
1.5. На перепілку – з  16-ї години  11 серпня до 14 жовтня 2012 року включно, а для власників собак лягавих порід і спанієлів, які мають документи встановленого законодавством зразка, дійсність яких встановлена Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства – до 28 листопада  2012  року включно.
1.6. На фазана – з 03 листопада до 30 грудня 2012 року включно.
Полювання на фазана припиняти після використання сезонної норми добування даного виду.
1.7. На вальдшнепа – з світанку 13 жовтня до 28 листопада 2012 року включно.
1.8. На зайця-русака (з правом добування вовка та лисиці) – з 01 грудня до 29 грудня 2012 року включно. 
Полювання на зайця-русака припиняти після використання сезонної норми добування даного виду.
1.9. На вовка, лисицю, єнотовидного собаку та шакала для спеціалізованих бригад по знищенню хижаків з залученням власників хортів, гончаків (для полювання в очереті) та собак норних порід (для полювання на норах), які мають документи встановленого законодавством зразка, дійсність яких встановлена Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, з обов’язковою присутністю відповідальної особи користувача мисливських угідь (керівника, єгеря) – з 13 жовтня до 30 грудня 2012 року включно. 
З хортами дозволяється тільки індивідуальне полювання.
До складу бригади при  проведенні полювання з гончаками можуть входити 8 мисливців, включаючи власників собак та не менше двох гончаків віком більше 1,5 року.
До складу бригад при проведенні полювання з норними собаками можуть входити 3 мисливці, включаючи власників собак.
1.10. На лисицю (колективне полювання) з обов’язковою присутністю відповідальної особи користувача мисливських угідь (керівника, єгеря) - з 02 грудня до 30 грудня 2012 року включно. 
Полювання припиняти після використання сезонної норми добування даного виду.
1.11. На куницю кам’яну - тільки індивідуальне полювання для власників лайок, які мають документи встановленого законодавством зразка, дійсність яких встановлена Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства – з 17-го листопада до 30 грудня 2012 року включно. 
 
 
 
 
2. Установити, що:
2.1. Днями полювання є:
- на пернатих – субота, неділя та середа, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей), які мають документи встановленого законодавством зразка, дійсність яких встановлена Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, додатковий день полювання – четвер; 
- на перепілку – під час масового перельоту (до 30 вересня включно) для власників собак лягавих порід і спанієлів, які мають документи встановленого законодавством зразка, дійсність яких встановлена Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства – всі дні тижня; 
- на зайця-русака (з правом добування вовка та лисиці) – субота;
- на вовка, лисицю, єнотовидного собаку та шакала для спеціалізованих бригад – субота, неділя;
- на лисицю (колективне полювання) – неділя;
- на куницю кам’яну – субота, неділя.
2.2 Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем  - один заєць. Денна норма відстрілу вовка, лисиці, єнотовидного собаки, шакала та куниці кам’яної -  не лімітовано (лисиці - в межах сезонної норми добування).        
2.3 Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:
* гусей 3 гол.;
* качок 5 гол.;
* лисок 6 гол.;
* норців великих 2 гол.;
* курочок водяних 4 гол.;
* пастушків 3 гол.;
* куликів   10 гол.; 
* перепілок 15гол.;
* голубів 10 гол.;
* фазанів (півнів) 3 гол.
Загальна кількість відстріляних за сезон полювання фазанів, випущених в угіддя користувачем мисливських угідь, повинна становити від кількості випущених птахів:
- від 100 до 500 голів – 25%;
- від 500 до 1500 голів – 30%;
- від 1500 голів             – 40%
 
2.4. Полювання на зайця-русака, фазана та куріпку проводити виключно за разовими відстрільними картками у відповідності до Порядку видачі відстрільних карток, погодженого Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області. 
 
3. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області. 
Сезон полювання починати з дозволу головного державного інспектора ветеринарної медицини району згідно із Законом України «Про ветеринарну медицину».
 
4. Єгерям організації:
 
4.1. Полювання на пернату дичину проводити за відстрільними картками з терміном дії згідно до п.1.1. цього наказу та разовими відстрільними картками. Полювання на хутрових звірів проводити тільки за разовими відстрільними картками (відстрільні картки з терміном дії згідно до п.1.9. цього наказу можуть бути видані тільки власникам гончаків та норних собак – членам спеціалізованих бригад по знищенню хижаків) у межах установленої пропускної спроможності угідь, з обов’язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини, який ведеться у відстрільній картці і контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання. 
4.2. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин.  
4.3. Відстріл мисливських тварин для  ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затверджений наказом Державного комітету лісового господарства України 9 жовтня 2001 року за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2012/2013 року.
4.4. Відстріл вовка, лисиці, єнотовидного собаки та шакала не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями з дозволу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду – з дозволу державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області у відповідності до Порядку виконання спільних заходів по зменшенню шкідливих хижаків, бродячих собак та котів на території Миколаївської області затвердженого наказом ДЛГО «Миколаївліс» від 26.02.2004 року № 30 та зареєстрованого в Миколаївському обласному управлінні юстиції 16.09.2004 року за №41/1403. 
4.5. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі і повернення ліцензій, відстрільних карток, облік добутої дичини, організацію та здійснення полювання. 
4.6. Видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із обов’язковим зазначенням в них П.І.Б. мисливця, конкретної дати  та місця проведення полювання. 
4.7. Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають державне посвідчення мисливця, контрольну карту обліку добутої дичини і порушень правил полювання на відповідний мисливський сезон та інші необхідні документи на право полювання, передбачені статтею 14  Закону України «Про мисливське господарство та полювання».
4.8. Перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців і проведення інструктажів з питань техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійсненні полювань.
При добуванні пернатої дичини або хутрового звіра відповідний запис у відстрільній картці та контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання мисливець робить сам. За відсутність відмітки у вищезазначених картках про проведення полювання у зазначений день, чи про добуту ним дичину особисту відповідальність несе мисливець.
4.9. У співпраці з державними територіальними органами Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Держлісагентства  України та органами внутрішніх справ забезпечити охорону державного мисливського фонду, контроль дотримання мисливцями правил полювання, норм добування мисливських тварин та техніки безпеки.
 
5. Мисливство у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду здійснюється відповідно до їх режимів.
 
  6. Своєчасно довести до відома Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, інших зацікавлених державних організацій та громадськості встановлені терміни та порядок здійснення полювання в мисливський сезон 2012 року.
 
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 
 
 
Директор                                       В.Л. Мігачов

 

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: MOULMG@meta.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.mk.ua