МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2019-08-21
Зміна клімату: в Німеччині гинуть ліси...далі
2019-08-21
Володимир Бондар обговорив зі словацькими колегами питання розвитку співпраці в лісовому господарстві...далі
2019-08-21
Делегація українських лісівників перебуває з візитом у Словацькій Республіці...далі
2019-07-18
Відкриті дані Держлісагентства...далі
2019-07-10
Мораторій на експорт деревини не досяг тієї мети, для якої вводився, - Олексій Гончарук...далі
2019-07-10
Президент зобов’язав підприємства Міноборони до 1 листопада перейти на електронний облік деревини...далі
2019-07-06
В ЛІСАХ МИКОЛАЇВЩИНИ 5 КЛАС ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ! МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПОПЕРДЖАЄ ГРОМАДЯН ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРИЧИНЕННЯ ШКОДИ ЛІСОВИМ НАСАДЖЕННЯМ В НАСЛІДОК ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ...далі
Актуальна інформація
2019-07-05
В ЛІСАХ МИКОЛАЇВЩИНИ 5 КЛАС ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ! ...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
МИСЛИВСТВО
РЕКОМЕНДАЦІЇ
2012-06-13

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
обласної ради з питань екології, охорони навколишнього 
середовища та використання природних ресурсів

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї

11 червня 2012 року

Миколаїв

1

Про перелік документів, що надаються
для розгляду питання про надання
мисливських угідь у користування
на території Миколаївської області

Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, з метою удосконалення обліку та контролю за наданням мисливських угідь у користування на території Миколаївської області, з урахуванням статті 22 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", на підставі статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до Положення про постійні комісії обласної ради, з урахуванням листа Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства № 1135 від 8 червня 2012 року щодо зміни переліку рекомендацій для надання у користування мисливських угідь, постійна комісія

КОНСТАТУЄ:

Порядок надання у користування мисливських угідь та припинення права користування мисливськими угіддями встановлений статтями 22, 23 Закону України "Про мисливське господарство та полювання".

Мисливські угіддя для ведення мисливського господарства надаються у користування обласними радами за поданням місцевого органу спеціально-уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань лісового  і
мисливського господарства та полювання, погодженим державною     адміністрацією, територіальним органам спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища, а також власниками  або  користувачами  земельних ділянок.

Рекомендацією постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 29 травня 2012 року № 1 затверджено Перелік документів, які подаються для розгляду питання про надання мисливських угідь.

Враховуючи вищезазначене, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

1. Вважати за доцільне з метою дотримання чинного законодавства та спрощення процедури надання мисливських угідь у користування рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від                       29 травня 2012 року № 1, якими затверджено Перелік документів, що подаються для розгляду питання про надання мисливських угідь вважати такими, що втратили чинність з 11 червня 2012 року.

2. Рекомендувати обласній раді розглядати питання щодо надання у користування мисливських угідь на території Миколаївської області відповідно до статті 22 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" та приймати окреме рішення обласної ради по кожному суб’єкту господарювання, якому надаються у користування мисливські угіддя.

3. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласРЕКОМЕНДАЦІЇти на секретаря постійної комісії.
 

Заступник голови постійної
комісії обласної ради

   П.М. Паламарюк

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2019 Mikolaivlis.gov.ua